مشاوره رایگان عروس

 

باشگاه نوعروس، ویژه ترین سرویس مشاوره و برنامه ریزی رایگان عروسی را برای شما که در شرف ازدواجید، فراهم کرده است. کافیست عضو باشگاه نوعروس شوید و با یک برنامه ریزی دقیق و مشاوره انتخاب خدمات دهنده، مناسب بودجه و سلیقه شما،  آسودگی در شب عروسیتان را تجربه کنید. 

 

 

 

چـــرا من از سرویس مشاوره باشگاه نوعروس استفاده می کنم؟

1. امکان یافتن فوری یک لیست خلاصه از خدمات دهندگانی که با سلیقه و بودجه شما منطبق اند.

2. استفاده از تجربه عروس های سال گذشته باشگاه نوعروس در استفاده از این خدمات دهنده ها 

3. راهنمائی نوعروس در عقد قرارداد و کمک به عروس های باشگاه برای حفظ حقوق شان 

4. راهنمایی لحظه به لحظه عروس در ایام انتخاب و عقد قرارداد 

5. کمک به حل اختلاف احتمالی عروس با خدمات دهنده 

 

 

 

 

 

برنامه ریزی عـــروسی

به نظر کارشناسان عروسی در سرتاسر دنیا، آماده شدن برای این روز بی نظیر و فوق العاده، حداقل به 6 ماه زمان نیاز دارد. شما هستید و هزار و یک کار که می بایست بموقع و کامل انجام بدهید تا یک جشن خوب و ایده آل داشته باشید، از مشخص کردن تاریخ عقد و وقت گرفتن از محضر، انتخاب و خرید حلقه ازدواج ، سرویس طلا و ساعت، سرزدن به تشریفات و گل فروشی و آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی، سفارش کیک و خرید کت شلوار برای آقای داماد تا مهیا کردن مقدمات سفر ماه عسل که میخواین بعد از مراسم عروسی و برای خستگی درکردن تشریف ببرید.

ولی این لیست بلند بالا و پرجزئیات اصلا دلیلی نداره که شما را بترساند. ما با برنامه ریزی و مشاوره تخصصی نوعروس در کنار شما هستیم برای مدیریت زمان و تقسیم بندی بودجه!

 یک نفس راحت بکشید و برنامه ریزی برای عروسیتان رو از همین الان به ما بسپارید.

مشاوره عـــروسی

 

کارشناس ها و مشاوران ما در کنار شما هستند تا بهترین خدمات دهنده های عروسی را با توجه  به  شرایط  مالی  و بودجه ای که برای مراسم عروسیتان در نظر گرفتید، به شما معرفی کنند.

کافیست تلفن را بردارید و با شماره 43905090-021 تماس بگیرید و یا برای درخواست مشاوره، کلمه "مشاوره" را به شماره 30002216 پیامک بزنید. 

معرفــی بهترین خدمات دهنده های عروسی

 علاوه بر همراهی شما برای برنامه ریزی عروسی، میتوانید از بین خدمات دهنده های عروسی ( آرایشگاه عروس، آتلیه عکس عروس، باغ تالار عروسی ، مزون لباس عروس، تشریفات عروسی) که حامیان باشگاه نوعروس هستند، برحسب سلیقه و بودجه تان انتخاب کنید، ما به شما تضمین قیمت و کیفیت می دهیم.

 

نوعروس، سایت راهنمای جامع عروسی

اصلاً جایی برای داشتن استرس نخواهید داشت وقتی که ما با باشگاه نوعروس و مشاوره و برنامه ریزی عروسی در کنار شما هستیم تا آرامش و اطمینان را در شب عروسی خود تجربه کنید. 

جهت ارتباط  با ما و بهره مندی از مشاوره رایگان نوعروس  می توانید با  شماره  43905090-021  تماس بگیرید.

 کلیه حقوق متعلق به سایت نوعروس است و هرگونه سواستفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

تهران - خیابان خرمشهر - شماره 133 - زنگ 2